Hakkımızda

Taklidi bile mümkün olmayan, gerçek el sanatı; yaratıcılık, ustalık, sabır ve göz nurunun bir araya gelmesinden elde edinilen sonuçtur.

Anadolu'nun eski ve soylu bir geleneği olan bu olağanüstü güzellikteki el işlemeleri, bakır ustaları tarafından, çelik kalemlerin büyük beceri ve özenle kullanılması sonucu yaratılmış; yine bakır gibi doğadan gelen nadide cam ürünleri ve çiçeklerle bütünleştirilerek en güzel ve eşsiz örnekleriyle beğenilerinize sunulmuştur.

Fabrikamızdan çıkan ürünlerimizin tamamı saf bakırdan yapılmakta ve elektrolize olarak gümüş ve antik kaplanmaktadır. Oksidasyona karşı laklı olup, kuru bezle silinmesi yeterlidir. Çizici ve asitli deterjan kullanılmamalıdır.

Ayrıca Kızılay'da, Tiryaki İş Merkezindeki show roomumuzda Polyester üzeri gümüş kaplama ve saf gümüş heykel çeşitlerimiz, varak altın ve gümüş kaplama ayna modellerimiz, plaket tabak, anahtarlık, çanta askılığı, her desen ve çeşitte, şehir, obje ve özel kurum ve kuruluşlar için magnetler, nazarlık filler, seramik ve poliüretan göbekli tabaklar, irili ufaklı, her tür süs ve günlük veya özel günlerde kullanmak üzere hediyelik eşya mevcuttur.

Showroomumuz aynı zamanda Güral Porselen yetkili satıcısıdır.